FIRMA

Yulia Kosolapova Dyrektor finansowy Tel. +43 1 890 63 39 0 Faks +43 1 890 63 39 63 Email: ykosolapova@felb.world
Jürgen Huschka Dyrektor handlowy Tel. +43 1 890 63 39 16 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. + 43 664 201 99 90 Email: jhuschka@felb.world
Leonardo Vender Szef działu marketingu Tel. +43 1 890 63 39 49 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 169 37 69 Email: lvender@felb.world
Thomas Hertinger Dyrektor działu dostaw inwestycyjnych Tel. +43 1 890 63 39 45 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 34 63 113 Email: thertinger@felb.world
Myriam Glatz Szef działu operacyjnego Tel. +43 1 890 63 39 43 Faks +43 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 855 30 68 Email: mglatz@felb.world
Mag. phil. Monika Galos Asystentka ds. administracyjnych i zarządu Tel. +43 1 890 63 39 50 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 545 40 15 Email: mgalos@felb.world
Copyright © 2017 | Far East Land Bridge Ltd.
Email: sales@felb.world | Telefon: +43 1 890 63 39 0 Strona główna | Dane firmy | Ogólne warunki

NASI PARTNERZY I KLIENCI

 Mag. Wilhelm Patzner, MBA Prezes Tel. +43 1 890 63 39 0 Faks +43 1 890 63 39 63 Email: wpatzner@felb.world 
Amina Jahic Kierownik spedycji Tel. +43 1 890 63 39 23 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 181 02 01 Email: ajahic@felb.world
PL  IT  DE  EN  RU

FIRMA

Yulia Kosolapova Dyrektor finansowy Tel. +43 1 890 63 39 0 Faks +43 1 890 63 39 63 Email: ykosolapova@felb.world
Jürgen Huschka Dyrektor handlowy Tel. +43 1 890 63 39 16 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. + 43 664 201 99 90 Email: jhuschka@felb.world
Leonardo Vender Szef działu marketingu Tel. +43 1 890 63 39 49 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 169 37 69 Email: lvender@felb.world
Thomas Hertinger Dyrektor działu dostaw inwestycyjnych Tel. +43 1 890 63 39 45 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 34 63 113 Email: thertinger@felb.world
Myriam Glatz Szef działu operacyjnego Tel. +43 1 890 63 39 43 Faks +43 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 855 30 68 Email: mglatz@felb.world
Mag. phil. Monika Galos Administration & Excecutive Assistant Tel. +43 1 890 63 39 50 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 545 40 15 Email: mgalos@felb.world

NASI PARTNERZY I KLIENCI

Mag. Wilhelm Patzner, MBA Prezes Tel. +43 1 890 63 39 0 Faks +43 1 890 63 39 63 Email: wpatzner@felb.world
Email: sales@felb.world | Telefon: +43 1 890 63 39 0 Strona główna | Dane firmy | Ogólne warunki
Copyright © 2017 | Far East Land Bridge Ltd.
Amina Jahic Kierownik spedycji Tel. +43 1 890 63 39 23 Faks +43 1 890 63 39 63 Tel. kom. +43 664 181 02 01 Email: ajahic@felb.world
PL  IT  DE  EN  RU